ברוכים הבאים למרכז ליוצרים, אמנים ומעצבים בעבודת יד בישראל

מה זה לימיצ? לימיצ זה הכינוי שלי באינטרנט.

ומי זאת לימיצ? יוצרת. מעצבת. סורגת. מציירת. תופרת. בנאית אתרים. מנהלת פורום. גולשת בלי הפסקה. ממחזרת. בודקת תוכנה. לומדת. חוקרת. מדריכה. משתפת. אמא.
טוב, אני יכולה להמשיך עוד ועוד אבל נשאיר משהו לאח"כ, לא?:-)

היצירה היא בדמי. כמו גם האהבה לאנשים, לטכנולוגיה, לאינטרנט, לחדשנות וגם לשימוש חוזר, ללמוד ולרכוש נסיון, להדריך ולשתף.

לקח לי כמה שנים טובות להצליח לזהות בברור מה אני הכי רוצה לעשות עם הידע ומגוון הכישורים בהם בורכתי ואותם אני מתפתחת, לומדת וחוקרת מאז שאני זוכרת את עצמי, ביניהם: עיצוב ומגוון תחומי יצירה, אינטרנט, טכנולוגיה, הדרכה, חדשנות, בינלאומיות- כל אלה יחד עם אהבה גדולה ליצירה,אמנות,ועיצוב מכל הסוגים, הביאו אותי להקמת האתר הזה שהוא כולו אני.

אתר זה הוא בשבילכם, בין אם אתם יוצרים שרוצים לדעת איך להפוך תחביב למקצוע, מעצבים בוגרי בתי ספר לעיצוב שרוצים לדעת איך להפוך את כישורי העיצוב להכנסה, נשים יצירתיות שרוצות ללמוד איך אפשר לעבוד מהבית, איך למכור באינטרנט לחו"ל, כמו גם לאמנים שמרגישים שחסר להם ידע בעיצוב בסיסי,
אמנים ומעצבים שרוצים ללמוד איך להקים חנות באינטרנט ולא יודעים איפה להתחיל, איך פותחים חנות בETSY – אשמח לשתף כאן בטיפים ובמידע מהנסיון העיצובי והאינטרנטי שלי ושל אחרים, כמו גם ביוצרים מוכשרים בהם אני נתקלת, עבודות יצירה מדהימות, רעיונות שיש לי לפיתוח אישי ועוד. שמתי לי למטרה לעזור בקידום אמנים ומעצבים העוסקם בעבודת יד, ואני מקווה שהתועלת שתפיקו מהתוכן באתר זה תסייע לכם לעשות את מה שאתם אוהבים!

שלכם,
לימיצ

תגובה אחת
  1. יפית הגב

    כפרות על הינשופים האלה!!!!!!!

השארת תגובה