שאלות נפוצות לגבי חנות באטסי

אין לי חנות באטסי

אם את רוצה לפתוח חנות באטסי את במקום הנכון! בקרוב ייפתח קורס שבו אני מלמדת צעד אחרי צעד לפתוח חנות באטסי, שלחי מייל או הירשמי לניוזלטר באתר כדי להיות מעודכנת!

יש לי חנות באטסי, אבל אני לא מצליחה למכור

תשמעי. החדשות הטובות הן שאת כנראה מעולה בעיצוב. החדשות הטובות הנוספות הן שאני מבינה אותך, כבוגרת שנקר ולימודים בטכניון לעיצוב תעשייתי גם אותי אף אחד לא לימד שיווק. וגם לא מכירות.

והחדשות הכי טובות הן שאף פעם לא מאוחר מדי ללמוד.

אם את רוצה עסק שעובד ומוכר, בין אם בתוך אטסי ואפילו בדוכנים וירידים, את חייבת לקבל את הידע הכי טוב והכי רלוונטי עבורך. צרי איתי קשר כדי שאוכל לספר לך איזה מהפכים עברו אצלי מעצבות ויוצרות שלקחו את עצמן בידיים והרימו עסק לתפארת גם באטסי וגם מחוץ לאטסי.

איך אני יכולה לעזור לך?

כן. 

קורס הדגל שלי למעצבות ויוצרות שאין להן חנות באטסי הוא:

קורס "הקמה, ניהול וקידום חנות באטסי" ולבעלות חנות באטסי "שיווק בסיסי למעצבות Etsy". 

קורס הדגל שלי למעצבות ויוצרות שיש להן חנות באטסי אבל לאמצליחות למכור והחנות שלהן תקועה הוא:

קורס שיווק בסיסי למעצבות Etsy"

בהחלט.

אבל חשוב לי להבין קודם כל אם זה מה שמתאים לך באמת. הקורסים בלימיצ הם באינטרנט, והם כוללים תמיכה ממני למשך תקופת הקורס. הידע שאפשר להעביר בפגישה אישית ייעוץ אישי הינו פגישה בודדת בנושא שבוער בך בכל פעם.

אשמח לשוחח איתך ולראות ביחד מה הכי מתאים לך מבחינת זמן וכסף.

נכון מאד.

מדי פעם אני יוצאת בהדרכה ללא תשלום באינטרנט. אני מציעה לך להירשם באתר כדי להיות מעודכנת. (בדף הראשי מתחת לסרטון יש טופס הרשמה לניוזלטר שלי.

כמה עולה לפתוח חנות באטסי?

פתיחה של חנות באטסי תעלה לך 20 סנט עבור כל מוצר שתעלי, למשך 4 חודשים. כלומר, עם פתיחת החנות באטסי את מחויבת להעלות לפחות פריט אחד, שזה אומר שפתיחת חנות עולה 20 סנט. אם לא תעלי מוצרים נוספים ולא תחדשי את המוצר שהעלית,לאחר 4 חודשים המוצר יעלם מהחנות ועד שלא תעלי אותו שוב לא תשלמי דבר.

חשבון פייפאל זה חובה, וכרטיס אשראי צריך באופן חד פעמי לפתיחה של החנות. גם כרטיס זמני של הדואר תופס.

כמו כל פלטפורמה למכירה של עבודות יד או מוצרים באינטרנט, גם אטסי גובים עמלה של בגובה 3.5% ממכירה של כל פריט. על עמלה זו תוסיפי עמלת פייפאל, עמלת העברת הכסף לחשבון וכו, ותגיעי לסדר גודל של 11% פלוס מינוס עמלות לכל מוצר.

חיפשת תשובה לשאלה חשובה אבל לא מצאת תשובה כאן? לחצי על הכפתור ושלחי לי אותה, אשמח לעזור ככל יכולתי!