קורסים לשיווק ולמכירה בETSY

קורס שיווק בסיסי למעצבות עם חנות ב ETSY

"אני מעצבת! מה לי ושיווק או מכירות!?"
"אני רוצה רק לעצב את התכשיטים שלי ושמישהו אחר ימכור!"
"יש לי חנות בETSY ואני לא יודעת מה אני אמורה לעשות עכשיו כדי שיקנו"
"אני רוצה לבנות חנות בETSY נכון... אין לי מושג מאיפה מתחילים...!"

מוכר לך?

אני שומעת את המשפטים האלה ודומים להם ה-מון, יחד עם בקשה של "אולי את מכירה מישהו שיעשה את זה בשבילי?אני שונאת למכור!" או "לא נעים לי לבקש כסף..., ובכלל, אני הכי טובה בעיצוב ויצירה!, מה לי ולשיווק!?"

בבתי הספר לעיצוב, במסגרות שמלמדות אותנו עיצוב, "שיווק" ו"מכירות" הן מילים שלא תשמעי. אני לא שמעתי אותן במשך 4 שנות לימודיי בשנקר, וגם לא ב4 שנות לימודי לתואר שני בעיצוב תעשייתי בטכניון.
גם מאות תלמידיי ותלמידותיי בוגרי מכללות לעיצוב לא שמעו או למדו את התחום הזה, אבל מגיע רגע שבו את מבינה שלמרות שאת מאד מאד מוכשרת (לא תאמיני כמה מעצבים מוכשרים יש במדינה שלנו!), את לא מצליחה למכור כלום!

ייאוש טוטאלי, לא?

לא! כי למכור, ולקדם חנות, לצלם, ולתקשר- לומדים! ולמזלך, אם את מעצבת או יוצרת, את מאד יצירתית. ואם את מאד יצירתית יש לך יתרון אדיר על פני כל..שאר העולם, במיוחד על פני מי שהלך ללמוד לתואר בשיווק. כי הראש שלך חושב אחרת, הראש שלך מאפשר לך ליצור עבודות מדהימות ויצירתיות, ושיווק הוא תחום מאד מאד יצירתי.

אני יודעת כי אני לומדת אותו בעצמי כבר שנים, אני בעצמי מעצבת, אני מלווה והדרכתי מאות מעצבות ויוצרות, ואני רוצה לאפשר לך גם , יד ביד איתי, ללמוד איך לעשות את זה גם- איך למכור את העבודות שלך בארץ ובעולם.

למידע נוסף על הקורס הקרוב לחצו כאן[

מה אומרות בוגרות הקורס?

כשהתחלתי את הקורס של לימיצ הייתי בטוחה שאני "רוצה ואוהבת" לעשות תכשיטים בסגנון וינטגי (עם תחרות ודברים לא ברורים) בסוף הקורס מצאתי את עצמי "בונה" מותג לתכשיטים לגבר ... כן, כן ! מהפך זאת לא מילה..  יצאתי מהקופסה שלי למקום אחר ממה שאני "אהבתי" לייצר... ברגע שהקהל הגיב, ברגע שעברתי שלב אחרי שלב בקורס, לא הפסקתי להצליח !

כריסטינה CristyJewelryDesign.etsy.com

"אני רואה שכולן עסוקות בחשיבה ולימוד על ה"פצצה" שלימיצ זרקה פה חחח.... רציתי לספר לכן שהשוק שהיא הכניסה אותי אליו וההכרח להתמקד עשו את שלהם וגרמו לי להפסיק להתפזר לכל הכיוונים ואתמול כבר ידעתי בדיוק מה אני רוצה לעשות והתיישבתי לעבוד על קול'קציה חדשה ממוקדת וזה מרגש אותי מאד."

מיכל micush.etsy.com

"!!Beyond Expectations"

..בעקבות מה שלמדתי בקורס, קיבלתי תודה מקרב לב, שני חיבוקים, והזמנה לאירוע פרטי שנכחו בו 15 חברות טובות, לבוא עם מיטב מוצרי המתאימים לקהל יותר בוגר...

שרי FlowerworksBySari.etsy.com

אהבתי את הזמינות והתגובות המהירות מצד לימור. השיעורים מפורטים מאוד, וברורים, מחולקים טוב ומקיפים...הקורס מאוד פיקס אותי. מההתחלה הקשה של הגדרה של מה אני מעצבת ולמי ועד סידור החנות וה"גלקסיה" האינטרנטית שלי..

נועה tsifcaonline.etsy.com