קורסים לשיווק ולמכירה בETSY

קורס אינטרנטי – שיווק בסיסי למעצבות אונליין ETSY

"אני מעצבת! מה לי ושיווק או מכירות!?"
"אני רוצה רק לעצב את התכשיטים שלי ושמישהו אחר ימכור!"
"יש לי חנות בETSY ואני לא יודעת מה אני אמורה לעשות עכשיו כדי שיקנו"
"אני רוצה לבנות חנות בETSY נכון… אין לי מושג מאיפה מתחילים…!"

מוכר לך?

אני שומעת את המשפטים האלה ודומים להם ה-מון, יחד עם בקשה של "אולי את מכירה מישהו שיעשה את זה בשבילי?אני שונאת למכור!" או "לא נעים לי לבקש כסף…, ובכלל, אני הכי טובה בעיצוב ויצירה!, מה לי ולשיווק!?"

בבתי הספר לעיצוב, במסגרות שמלמדות אותנו עיצוב, "שיווק" ו"מכירות" הן מילים שלא תשמעי. אני לא שמעתי אותן במשך 4 שנות לימודיי בשנקר, וגם לא ב4 שנות לימודי לתואר שני בעיצוב תעשייתי בטכניון.
גם מאות תלמידיי ותלמידותיי בוגרי מכללות לעיצוב לא שמעו או למדו את התחום הזה, אבל מגיע רגע שבו את מבינה שלמרות שאת מאד מאד מוכשרת (לא תאמיני כמה מעצבים מוכשרים יש במדינה שלנו!), את לא מצליחה למכור כלום!

ייאוש טוטאלי, לא?

לא! כי למכור, ושלווק, ולצלם, ולתקשר- לומדים! ולמזלך, אם את מעצבת או יוצרת, את מאד יצירתית. ואם את מאד יצירתית יש לך יתרון אדיר על פני כל..שאר העולם, במיוחד על פני מי שהלך ללמוד לתואר בשיווק. כי הראש שלך חושב אחרת, הראש שלך מאפשר לך ליצור עבודות מדהימות ויצירתיות, ושיווק הוא תחום מאד מאד יצירתי.

אני יודעת כי אני לומדת אותו בעצמי כבר שנים, אני בעצמי מעצבת, אני מלווה והדרכתי מאות מעצבות ויוצרות, ואני רוצה לאפשר לך גם , יד ביד איתי, ללמוד איך לעשות את זה גם- איך למכור את העבודות שלך בארץ ובעולם.

אני רוצה להזמין אותך להצטרף לקורס מיוחד מאד שהכנתי, שמתבסס על תיאוריית ה"גלקסיה הפרטית שלי", תאוריה שמתבססת על עבודת רגליים ושטח רבת שנים שעשיתי, ואני עדיין עושה, שדרכה אלמד אותך שיווק בסיסי, ואעזור לך להפוך מ"מעצבת" בלבד, ל"מעצבת בעלת עסק". הצטרפי עכשיו ל"קורס שיווק בסיסי למעצבות" שמיועד למעצבות מוכשרות, החלטיות, אמיצות שהחליטו לקחת את ה"תחביב" בידיים ולהבין אחת ולתמיד את המשמעות של מכירה של העבודות שלהן, מעצבות  שרוצות להעמיד בסיס עסקי ליצירה שלהן ולייצר מכירות בכוחות עצמן.

הקורס הוא קורס באינטרנט, קורס מאד מקיף, אותו עברו עד היום מאות מעצבות בארץ ובעולם!

הצטרפי עכשיו ולמדי צעד אחר צעד איך יוצרים בסיס לעסק לעיצוב, מה החשיבות של תשתית שיווקית לפני שפותחים חנות בETSY, וגם- איך להקים, לנהל ולקדם את החנות שלך באינטרנט!

בקורס שכולו כתוב ללמידה נוחה, תלמדי איך לשווק את העבודות שלך, לקדם אותן באינטרנט ולהביא יותר לקוחות ויותר מכירות לעסק!

הקורס נועד לאפשר לך לרכוש ידע וליישם בעסק מיד. זהו קורס שהו אתלומדת בקצב שלך, והוא מיועד רק למעצבות רציניות שיודעות ללמוד וליישם מיד.

תלמדי כמו שלמדו מעצבות מוכשרות כמוך על אבני היסוד שחייבים להיות בעסק, למה תכנון הוא קריטי לעסק מצליח, איך משתלב תהליך העיצוב והיצירה בעסק שלך, האם אטסי הוא האתר הנכון עבורך למכירה של העבודות שלך, ועוד!

הקורס מיועד למעצבות תכשיטים, אקססוריז, אופנה, טקסטיל , קרמיקה, ציור, פיסול, זכוכית ויש בו בונוס מיוחד בשבילך שיקפיץ אץ העסק שלך עוד קדימה- קורס שלם להקמה, ניהול וקידום חנות בETSY בשווי 1200 ש"ח!

הקורס הוא בקצב שלך, את יכולה להצטרף לקורס עכשיו ולהתחיל ברגע זה!

לפרטים  והרשמה לחצו כאן

קורס שיווק באינטרנט למעצבות

מה אומרות בוגרות הקורס?

כשהתחלתי את הקורס של לימיצ הייתי בטוחה שאני "רוצה ואוהבת" לעשות תכשיטים בסגנון וינטגי (עם תחרות ודברים לא ברורים) בסוף הקורס מצאתי את עצמי "בונה" מותג לתכשיטים לגבר … כן, כן ! מהפך זאת לא מילה..  יצאתי מהקופסה שלי למקום אחר ממה שאני "אהבתי" לייצר… ברגע שהקהל הגיב, ברגע שעברתי שלב אחרי שלב בקורס, לא הפסקתי להצליח !

כריסטינה CristyJewelryDesign.etsy.com

"אני רואה שכולן עסוקות בחשיבה ולימוד על ה"פצצה" שלימיצ זרקה פה חחח…. רציתי לספר לכן שהשוק שהיא הכניסה אותי אליו וההכרח להתמקד עשו את שלהם וגרמו לי להפסיק להתפזר לכל הכיוונים ואתמול כבר ידעתי בדיוק מה אני רוצה לעשות והתיישבתי לעבוד על קול'קציה חדשה ממוקדת וזה מרגש אותי מאד."

מיכל micush.etsy.com

"!!Beyond Expectations"

..בעקבות מה שלמדתי בקורס, קיבלתי תודה מקרב לב, שני חיבוקים, והזמנה לאירוע פרטי שנכחו בו 15 חברות טובות, לבוא עם מיטב מוצרי המתאימים לקהל יותר בוגר…

שרי FlowerworksBySari.etsy.com

אהבתי את הזמינות והתגובות המהירות מצד לימור. השיעורים מפורטים מאוד, וברורים, מחולקים טוב ומקיפים…הקורס מאוד פיקס אותי. מההתחלה הקשה של הגדרה של מה אני מעצבת ולמי ועד סידור החנות וה"גלקסיה" האינטרנטית שלי..

נועה tsifcaonline.etsy.com